středa 1. července 2020




8 komentářů:

  1. Marki, krásné prázdniny i tobě)))

    OdpovědětVymazat
  2. Slnečné prázdniny prajem Marki.
    Lenka

    OdpovědětVymazat
  3. Dobrý den :) Nemohu se nikde dopátrat Vaší e-mailové adresy, napsala byste mi prosím na mail michaela.kratochvilova@biano.com? :) Pořádáme blogerskou soutěž, která by Vás mohla zajímat :) Napíšu Vám více informací.

    S pozdravem
    Michaela Kratochvílová

    OdpovědětVymazat
  4. Našel jsem Mr. Pedro na blogu od někoho, kdo ho doporučuje každému, kdo hledá půjčku. Byl jsem tak nadšený a motivovaný být v této pozici finanční svobody, protože moje rodina hladověla, oslovil jsem pana Mr. Pedro v žádosti, kterou jsem mu řekl, můj životní příběh o finanční situaci, pošle mi formulář žádosti, abych vyplnil své údaje, což jsem udělal, poté, co mi poslal smlouvu o půjčce, předal jsem ji svému právníkovi k vyřízení podívejte se a poraďte mi jak dál. Podepsal jsem smlouvu o půjčce poté, co byla moje půjčka schválena před několika hodinami, banka mě kontaktuje ohledně převodu prostředků a poplatků, které musím uhradit na přepážce banky. bylo velmi příjemné pracovat s panem Pedrem a velmi mu děkuji za pomoc, kterou mi poskytl a která opravdu pomohla mé rodině hladovět. Kontaktujte prosím Mr. Pedro na e-mailu: pedroloanss@gmail.com, protože je vždy zaneprázdněn, ale mají s ním také dalšího profesionálního spoluhráče.

    OdpovědětVymazat
  5. Thanks for the interesting and thought-provoking posts

    OdpovědětVymazat
  6. Taky si teď docela užíváme prázdniny. Hlavně teda s vnoučata. Já jsem nakoupila papírové kelímky a celkově prostě hodně jsme na zahradě, grilujeme a válíme se u bazénu. A holky to teda hodně baví. Čas od času to proložíme výletem a prostě jsme taková babi s dědou na hlídání. :)

    OdpovědětVymazat
  7. U nás teda byl vloni ten vstup do prázdnin docela náročný. Začalo to dovolenou, kde nás ale na křižovatce sestřelil řidič dodávky. Naštěstí se nic nestalo, ale místo hotelu jsem pak řešil odtah Plzeň. A jako teda přiznám se, že jsem hodně lavíroval nad tím, jestli na tu dovolenou vůbec odjet.

    OdpovědětVymazat

Děkuji vám všem, kteří jste si našli chviličku, aby jste mě potěšili milým komentářem ..........Marki